Juodasis BOLT klientų sąrašas Klaipėdoje

Šiame sąraše talpinami Klaipėdos m. Bolt kompanijos probleminiai užsakovai-klientai, kurių, pagal galimybę geriau vengti, t.y. paaukojus negautus kelis Eurus ir praradus kelis procentus taip vadinamo aktyvumo balo, galima sutaupyti laiką ir sveikatą. Kadangi šiais laikais klientų duomenys saugomi po devyniais užraktais, galima skelbti tik viešai prieinamą info. Deja, Bolt-as nesiima jokių priemonių, kad niekingai besielgiantys klientai būtų kaip nors edukuojami, lieka vienintelis būdas – vairuotojams be sentimentų „klijuoti“ tokiems žemiausią vertinimo balą ir… atmetinėti-nepriimti tokių kvietimų. Be abejo visada buvo ir bus tokių vairuotojų, kuriems tas pats ką ir kokiom sąlygom vežioti, todėl į tokių vairuotojų sąmoningumą nesitaikau, nes greičiausiai jie patys tokie (nieko asmeniško).

☆ Patirtis rodo, kad praktiškai VISADA, priėmus kliento užsakymą, kurio vairuotojų vertinimo reitingas žemas – kyla pačios įvairiausios problemos. Tai jie nepatenkinti, jog neprivažiuoji tiesiai jiems prie kojų arba neprivežiai prie durų. Tokie dažniausiai verčia laukti perteklinį laiką – 5 ir daugiau minučių. Kelia konfliktus arba atvirai vampyruoja. Grūdasi į automobilį daugiau nei priklauso keleivių, neblaivūs ir neadekvatūs. Iš viso nepasirodo ir neatsako į skambučius. Sąmoningai rašinėja bjaurius ir tikrovės neatitinkančius atsiliepimus.

☆ P.S. Asmeniškai aš – VISADA atmetu užsakymus klientų, kurių balas žemesnis negu 4.80.

Nedetalizuosiu konkrečių probleminių keleivių poelgius, tiesiog tai asmenys, kurių SAVO PRIVAČIAME automobilyje
daugiau NIEKADA NENORĖČIAU MATYTI!


RENALDAS, reitingas 4,80 (važiavimo adresai – Liepų g. 54H į Gluosnių g.) -> probleminis!
KORNELIJA, reitingas 4,80 (važiavimo adresas – H.Manto g. 22) -> nepasirodė!
KAROLIS, reitingas 4,50 (važiavimo adresas – Rumpiškės g. 3) -> probleminis!
AD, reitingas 5,00 (važiavimo adresas – Vyturio g. 2) -> nepasirodė!
JOGAILĖ, reitingas 5,00 (važiavimo adresas – H.Manto g. 84) -> nepasirodė!
UGNE, reitingas 4,90 (važiavimo adresas – Medžiotojų g. 6) -> nepasirodė!
ARIJUS, reitingas 4,90 (važiavimo adresas – Švyturio arena) -> nepasirodė!
MANTAS, reitingas 4,90 (važiavimo adresas – H.Manto 33) -> probleminis!
SAM, reitingas 4,80 (važiavimo adresas – Panevėžio g. 19) -> ypač įžūlus užsienietis!


Bolt vairuotojai norintys paskelbti probleminių užsakovų duomenis, siųskite el.paštu užsakymo screenshot-ą, kuriame matytusi užsakovo vardas ir reitingas. Patalpinsiu info apie tokius. Tik bendromis jėgomis, atmesdami probleminių užsakovų kvietimus, galbūt atkreipsime kompanijos dėmesį, jog su pavežėjais reikia elgtis ne kaip su baudžiauninkais, o kai kuriuos užsakovus priversime susimastyti, kodėl kai kurie pavežėjai nenori jų vežti.

Parašykite komentarą