Bolt premija – Garantuotos pajamos

☆ Garantuotos pajamos – nuo „x“ iki „y“ valandos. Tai ne dovana ar premija, tai toks virtualus kompanijos pažadas, kad jei minėtame laiko intervale pavežėjas bus prisijungęs ne mažiau kaip „x“ valandų ir nesurinks per šį laiką nustatytos sumos dydžio atlygio, skirtumą jam kompensuos kompanija.

☆ Šiame vyliotinyje yra keletas momentų, kurie gali nemaloniai nustebinti. Visų pirmą, šiame laiko intervale (o ne bendrai paėmus) vairuotojo aktyvumo balas privalo būti ne žemesnis negu 80%. Skaičiuose tai būtų išreikšta taip – 5 priimti ir įvykdyti užsakymai prieš vieną neįvykdytą… Ką tai reiškia? Priėmus keturis paeiliui iškvietimus, o po jų nors vieno nepriėmus iš karto prarandama galimybė pretenduoti į taip vadinamas garantuotas pajamas. Beje, pačių klientų atšaukiami užsakymai bet kurioje jų stadijoje, taip pat mažina vairuotojo kelionių skaičiaus baigtumą, kurie įtakoja, priklausys pažadėtoji kompensacija ar ne. Antra – pažadėtos priemokos galiojimo laiku vežant klientą atitinkama kryptimi, pasipila užsakymai iš skirtingų pusių, nei į kurią juda automobilis. Rezultate, nemaža dalis nekantrių užsakovų matydami savo ekranėlyje skirtinga kryptimi, nei jie laukia, judantį automobilį, paprastai atšaukia tokį užsakymą. Kokią įtaką turi atšauktas užsakymas priemokos galiojimo laiku, jau minėta. Taipogi primetami užsakymai gerokai didesniu atstumu nei nustatomas veikimo spindulys. Na taip, kompanija neapgaudinėja, tik pasinaudoja rankų miklumu, juk užsakymai patenka, pvz. į vairuotojo nustatytą 2 km spindulį, nors važiuojant iki jo, gatvėmis, o ne oru – susidaro visi 3-4 ar daugiau km. Belaukiant užsakymų ir nenorint prarasti priemokos galiojimo laikotarpio, nustatytą laiką vairuotojas nejučiom nejungia kitų, konkurentų programėlių, kad tik neprarastų šio laiko. Toliau, dar gražiau – jei įsėdus klientui į automobilį, sužinoma jog reiks važiuoti skirtingais maršrutais ir programėlėje pakeičiamas nustatymas, kad anksčiau laiko negauti naujo užsakymo – taip vadinamas prisijungimo išbuvimo laikas – sustoja… Padarius taip keletą kartų, išlieka tikimybė, kad aukščiau minėtame laiko intervale „neįsirašoma“ į privalomo išbūti prisijungus minimalų laiko tarpą.

☆ Reziume – kaip lošimų automatuose sugeneruotas veikimo algoritmas neleidžiantis jo aplošti, taip ir šis, Bolt programėlės garantuotų pajamų viliotinis, veikia taip, kad kaip galima ilgiau išlaikyti vairuotoją prisijungusį ir teikti pavežimo paslaugas ir tuo pačiu patiems nepatirti nuostolio iš taip vadinamos priemokos. Ne vienas vairas, apakintas taip vadinamų lengvų pinigų galimybe, pasikabina ant šio vyliotinio, rezultate žadėtą garantuotą sumą, pats ir užsidirba… Jeigu „etatinis“ pavežėjas dirba non stop 8-14 ir daugiau valandų per parą, jam tokie vyliotiniai nė motais, jis vistiek „veiksme“. Tikram pavežėjui, kuris tik laiks nuo laiko prisijungia norėdamas pavežėti keleivius, tai visiškai neapsimoka – nes tam, kad išlaikyti reikalaujamą aktyvumo lygį ir gauti šią taip vadinamą premiją-priemoką, teks priiminėti visus, tame tarpe neadekvačiai toli esančius iškvietimus ir vežti klientus su žemu vairuotojų vertinimo reitingu.

☆ Dėl to laimingi klientai, nes daugiau pasiekiamų laisvų automobilių, laimingi programėlės kūrėjai, nes patenkina paklausą ir be abejo iš to gauna dar didesnes pajamas. Kraštiniai kaip visada – vairai. Jiems atrodo, kokie jie gudrūs ir sumanūs, tuo tarpu kiekvieną uždirbtą centą gauna leisdami savo laiką ir droždami savo automobilius, mainais už tai gaudami padidintą stresą, tolimas-tuščias keliones, nepageidaujamus klientus ir… grašius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *